Jaguar F-PACE 2.0 P400e PHEV R-Dynamic SE
Over deze auto
| Kenteken | JDP-71-X |
|---|---|
| Toevoeging | , Panoramadak, Meridian, Head-up Display |
| Carrosserie | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 113.193 km |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW / marge | BTW |
| Basiskleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bouwjaar | 2022 |
| Datum deel 1 | 28 juni 2022 |
| Accutype | Lithium-ion |
| Accu laadvermogen | 7,0 kW |
| Accu snellaadvermogen | 32,0 kW |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Stekkeraansluiting | Type 2 |
| Stekkeraansluiting snellader | Combined Charging System |
| Geschikt voor snelladen | Ja |
| APK | 28 juni 2026 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Basis interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Motorrijtuigen belasting | € 414 - € 453 / per kwartaal |
Technisch
| Aantal versnellingen | 8 |
|---|---|
| Massa | 2.122 kg |
| Max trekgewicht | 2.000 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.997 cm³ |
| Vermogen motor (kW) | 297 |
| Vermogen motor (pk) | 404 |
| Vermogen brandstof (kW) | 221 |
| Vermogen brandstof (pk) | 300 |
| Vermogen elektrisch (kW) | 105 |
| Vermogen elektrisch (pk) | 143 |
| Topsnelheid | 240 km/u |
Milieu
| Gemiddeld verbruik | 1,7 liter/100km |
|---|---|
| Emissieklasse | 6 |
| Energielabel | A |
| Actieradius | 59 km |
| Actieradius elektrisch | 53 km |
| Elektriciteitsverbruik gemiddeld | 21,6 kWh/100km |
| CO2 uitstoot | 50,0 g/km |
Alle opties
Exterieur
- LED koplampen
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velg 19 inch
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Head-up display
- Meridian sound
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Lederen bekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen verwarmbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Schakelfilppers
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel verwarmd
- Virtual cockpit
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Adaptive Cruise Control
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate control
- Pivi Pro Connected
- Rijstrooksensor met correctie
- 12-voudig elektrisch verstelbare en verwarmbare stoelen met memoryfunctie
- 12-voudig elektrisch verstelbare voorstoelen met 2-voudig manueel verstelbare hoofdsteunen
- Adaptive Dynamics
- Automatic High Beam Assist
- Bluetooth
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bediende achterklep
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels, automatisch dimmend, inclusief instapverlichting en geheugenfunctie
- Engine Spin Aluminium afwerking
- Interactive Driver Display
- Keyless Entry
- lendesteun(en) verstelbaar
- Meridian Sound Systeem
- Oplaadmogelijkheid
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Traffic Sign Recognition & Adaptive Speed Limiter
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Extra Eigenschappen
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- electronic climate control
- LED koplampen
- Lederen bekleding
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- Adaptive Cruise Control
- Pivi Pro Connected
Bereken je leaseprijs
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Rijklaar zonder verrassingen. Gewoon transparant.
Basis-pakket
€ 250
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- Wasbeurt exterieur
- Interieur stofzuigen
- Controle reservoirs + olie
- Brandstoftank: kwart gevuld
Extra-pakket
€ 500
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wassen
- Interieur stofzuigen
- 3 maanden garantie op het draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak
Exclusive-pakket
€ 1.000
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 6 maanden volledige garantie
XL-pakket
€ 1.350
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 12 maanden BOVAG garantie
Let op: bij hoge kilometerstanden of exclusieve auto’s kunnen de prijzen afwijken.



































