Audi Q8 55 TFSI e quattro Pro Line Advanced
Over deze auto
| Kenteken | S-823-NN |
|---|---|
| Toevoeging | , RS-seats, 3D-camera, Luchtvering, Head-up display, Apple Carplay, S-line |
| Carrosserie | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 76.366 km |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW / marge | Marge |
| Basiskleur | Zwart |
| Bouwjaar | 2023 |
| Datum deel 1 | 13 februari 2023 |
| Accutype | Lithium-ion |
| Accu laadvermogen | 7,4 kW |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Stekkeraansluiting | Type 2 |
| APK | 13 februari 2027 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Basis interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Motorrijtuigen belasting | € 495 - € 541 / per kwartaal |
Technisch
| Aantal versnellingen | 8 |
|---|---|
| Massa | 2.415 kg |
| Max trekgewicht | 3.500 kg |
| Cilinder aantal | 6 |
| Cilinder inhoud | 2.995 cm³ |
| Vermogen motor (kW) | 280 |
| Vermogen motor (pk) | 381 |
| Vermogen brandstof (kW) | 250 |
| Vermogen brandstof (pk) | 340 |
| Vermogen elektrisch (kW) | 100 |
| Vermogen elektrisch (pk) | 136 |
| Topsnelheid | 240 km/u |
Milieu
| Gemiddeld verbruik | 2,6 liter/100km |
|---|---|
| Emissieklasse | 6 |
| Energielabel | A |
| Actieradius elektrisch | 44 km |
| Elektriciteitsverbruik gemiddeld | 21,9 kWh/100km |
| CO2 uitstoot | 50,0 g/km |
Alle opties
Exterieur
- File assistent
- LED koplampen
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 21 inch
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- 3D camera
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- Bluetooth audio
- Bluetooth telefoon
- DAB
- Draadloos opladen
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank verstelbaar
- Ambianceverlichting
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audi Exclusive Interieur
- Audi exclusive leer
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Regensensor
- Schakelfilppers
- Sfeerverlichting
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Virtual cockpit
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- 360 graden camera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audi drive select
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dynamic drive control
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vooruitrijcamera
Overige
- Audi active lane assist incl file assistent
- Bots herkenning systeem
- electronic climate control
- HD Matrix LED-koplampen
- Kunstleder bovenop dashboard en op interieurdelen onderin
- kunstlederen interieurdelen
- LED Koplampen
- Matrix led koplampen
- MMI navigatie plus
- Vierzones airconditioning
- Achterbank plus
- Achteruitrijcamera
- Ambiente-lichtpakket plus (multicolor)
- Audi Connect diensten
- Audi Phone Box
- Audi smartphone interface
- Audi virtual cockpit
- Bang & Olufsen Premium soundsystem met 3D sound vóór
- Bluetooth
- Buitenspiegelbuizing in carroseriekleur
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfortsleutel
- Comfortstoelen
- Connected services
- Dab
- Digitale radio ontvangst
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Grootlichtassistent
- Head-up display
- Helling start
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless-pakket
- Koplampreinigingsinstallatie
- Lane departure warning
- lendesteun(en) verstelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeerassistent
- Parkeerhulp voor en achter
- Privacy glas
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Scheidingsnet
- sfeerverlichting
- S line interieur
- smartphone integratie
- Snelheidslimietherkenning
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels, verwarmbaar
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar met geheugen voor bestuurdersstoel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Zij-airbags achter
Extra Eigenschappen
- Airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- Bots herkenning systeem
- Cruise control
- electronic climate control
- File assistent
- kunstlederen interieurdelen
- LED koplampen
- Lederen bekleding
- Matrix led koplampen
- Navigatiesysteem full map
- Voorstoelen verwarmd
- Audi active lane assist incl file assistent
- HD Matrix LED-koplampen
- Kunstleder bovenop dashboard en op interieurdelen onderin
- LED Koplampen
- MMI navigatie plus
- Vierzones airconditioning
Bereken je leaseprijs
*** WIELEN TEGEN EEN MEERPRIJS VAN €1950,- !!!!! ***
Deze Audi Q8 55 TFSI e quattro Pro Line Advanced biedt sportiviteit en luxe in één indrukwekkende SUV. De RS-stoelen geven optimale ondersteuning, terwijl de luchtvering zorgt voor een soepele rit en de 3D-camera overzicht bij elke manoeuvre biedt. Het head-up display en Apple CarPlay maken rijden comfortabel en intuïtief, met alle moderne functies binnen handbereik.
Deze Q8 trekt de aandacht op elke weg en tilt rijden naar een hoger niveau van comfort, stijl en technologie.
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Rijklaar zonder verrassingen. Gewoon transparant.
Basis-pakket
€ 250
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- Wasbeurt exterieur
- Interieur stofzuigen
- Controle reservoirs + olie
- Brandstoftank: kwart gevuld
Extra-pakket
€ 500
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wassen
- Interieur stofzuigen
- 3 maanden garantie op het draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak
Exclusive-pakket
€ 1.000
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 6 maanden volledige garantie
XL-pakket
€ 1.350
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 12 maanden BOVAG garantie
Let op: bij hoge kilometerstanden of exclusieve auto’s kunnen de prijzen afwijken.











































