Mercedes-Benz GLC Coupé 400e 4MATIC AMG Line
Over deze auto
| Kenteken | JTK-60-B |
|---|---|
| Toevoeging | , Panoramadak, Burmester, Trekhaak, VOL! |
| Carrosserie | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 272 km |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW / marge | BTW |
| Basiskleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bouwjaar | 2025 |
| Datum deel 1 | 2 juli 2025 |
| Plugin hybride | Ja |
| Accutype | Lithium-ion |
| Accu laadvermogen | 11,0 kW |
| Accu snellaadvermogen | 60,0 kW |
| Aantal fasen acculader | 3 |
| Stekkeraansluiting | Type 2 |
| Stekkeraansluiting snellader | Combined Charging System |
| Geschikt voor snelladen | Ja |
| APK | 2 juli 2029 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Basis interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Motorrijtuigen belasting | € 468 - € 512 / per kwartaal |
Technisch
| Aantal versnellingen | 9 |
|---|---|
| Massa | 2.260 kg |
| Max trekgewicht | 2.000 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.999 cm³ |
| Vermogen motor (kW) | 280 |
| Vermogen motor (pk) | 381 |
| Vermogen brandstof (kW) | 185 |
| Vermogen brandstof (pk) | 252 |
| Vermogen elektrisch (kW) | 100 |
| Vermogen elektrisch (pk) | 136 |
| Topsnelheid | 239 km/u |
Milieu
| Gemiddeld verbruik | 2,2 liter/100km |
|---|---|
| Emissieklasse | 6 |
| Energielabel | A |
| Actieradius elektrisch | 124 km |
| Elektriciteitsverbruik gemiddeld | 23,2 kWh/100km |
| CO2 uitstoot | 13,0 g/km |
Alle opties
Exterieur
- AMG-styling
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Standkachel
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Burmester
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Adaptive cruise control
- Ambianceverlichting
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Schakelfilppers
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Virtual cockpit
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Lane assist
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- 19" tienspaaks lichtmetalen AMG-velgen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Actieve remassistent
- Actieve spoorassistent
- airco automatisch
- alarmsysteem uitgebreid
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische airconditioning THERMATIC
- Dashboard in lederlook ARTICO
- Dodehoekassistent
- GUARD 360° Voertuigbescherming Plus
- High-performance LED-koplampen
- kunstlederen/microvezel bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- Rijstrooksensor met correctie
- Smartphone integratiepakket voor Android Auto en Apple CarPlay
- Snelheidsregelaar Tempomat
- Verwarmde stoelen vooraan
- Achterbank neerklapbaar
- Akoestische signalisatie voor voetgangers
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bandendruk-controlesysteem
- Bestuurderdisplay met 12,3" LCD-display met een resolutie van 2.400 x 900 pixels
- Bluetooth
- Buitenspiegels el. inklapbaar
- Centraal display met 11,9" LCD touchscreen met een resolutie van 1.624 x 1.728 pixels
- Centrale airbag
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- comfortonderstel
- Comfortonderstel
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Dakbekleding stof zwart
- Digitale radio (DAB+)
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten vooraan
- Draadloze telefoonlader
- EASY-PACK bagageafdekking
- electronic climate control
- Elektrisch openen en sluiten achterklep
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenconsole hoogglanzend zwart
- multimedia scherm standaard
- Oplaadkabel voor wallbox en publiek laadstation
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeerassistent PARKTRONIC
- Parkeer pakket
- Ruitenwisser met regensensor
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- Snelheids limiet assistent
- Spiegelpakket
- Sportieve comfortstoelen
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- Uitparkeer waarschuwing
- USB Pakket
- Viervoudig verstelbare lendensteun voor stoelen vooraan
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Zij- en achterruiten verduisterd
- Zitcomfortpakket vooraan
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Extra Eigenschappen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- alarmsysteem uitgebreid
- AMG-styling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- Dodehoek detector
- kunstlederen interieurdelen
- kunstlederen/microvezel bekleding
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rijstrooksensor met correctie
- Voorstoelen verwarmd
- 19" tienspaaks lichtmetalen AMG-velgen
- Actieve remassistent
- Actieve spoorassistent
- Automatische airconditioning THERMATIC
- Dashboard in lederlook ARTICO
- Dodehoekassistent
- GUARD 360° Voertuigbescherming Plus
- High-performance LED-koplampen
- Smartphone integratiepakket voor Android Auto en Apple CarPlay
- Snelheidsregelaar Tempomat
- Verwarmde stoelen vooraan
Bereken je leaseprijs
* Wielen tegen een scherpe meerprijs van €2950,- *
Maak kennis met deze Mercedes-Benz GLC-klasse Coupé 400e 4MATIC AMG Line uit 2025, een stijlvolle en krachtige plug-in hybride SUV Coupé met een kilometerstand van slechts 272 km. Feitelijk nieuw, maar direct beschikbaar.
De combinatie van de efficiënte 400e plug-in hybride aandrijflijn waarmee je meer dan 100 kilometer elektrisch kan rijden en 4MATIC vierwielaandrijving zorgt voor soepele, stille ritten én sportieve prestaties wanneer u daarom vraagt. De AMG Line geeft de auto een dynamische en luxe uitstraling, zowel van binnen als van buiten.
Het royale panoramadak laat het interieur baden in licht, terwijl het hoogwaardige Burmester surround sound system garant staat voor een indrukwekkende luisterervaring. Dankzij de trekhaak is deze GLC Coupé bovendien verrassend veelzijdig, ideaal voor een aanhanger of fietsendrager.
Een exclusieve, luxe en praktisch nieuwe Mercedes-Benz voor wie geen concessies wil doen aan comfort, uitstraling en technologie.
Interesse? Neem contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging.
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Rijklaar zonder verrassingen. Gewoon transparant.
Basis-pakket
€ 250
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- Wasbeurt exterieur
- Interieur stofzuigen
- Controle reservoirs + olie
- Brandstoftank: kwart gevuld
Extra-pakket
€ 500
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wassen
- Interieur stofzuigen
- 3 maanden garantie op het draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak
Exclusive-pakket
€ 1.000
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 6 maanden volledige garantie
XL-pakket
€ 1.350
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 12 maanden BOVAG garantie
Let op: bij hoge kilometerstanden of exclusieve auto’s kunnen de prijzen afwijken.






































