Volvo V60 2.0 T8 AWD Polestar Engineered
Over deze auto
| Kenteken | L-730-DV |
|---|---|
| Toevoeging | , NL-Auto, Panoramadak, 360-camera, Harman&Kardon, HUD |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 78.103 km |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW / marge | BTW |
| Basiskleur | Zwart |
| Bouwjaar | 2021 |
| Datum deel 1 | 29 april 2021 |
| Accutype | Lithium-ion |
| Accu laadvermogen | 3,7 kW |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Stekkeraansluiting | Type 2 |
| APK | 12 mei 2027 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Motorrijtuigen belasting | € 387 - € 423 / per kwartaal |
Technisch
| Aantal versnellingen | 8 |
|---|---|
| Massa | 1.991 kg |
| Max trekgewicht | 2.000 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.969 cm³ |
| Vermogen motor (kW) | 298 |
| Vermogen motor (pk) | 405 |
| Vermogen brandstof (kW) | 233 |
| Vermogen brandstof (pk) | 317 |
| Vermogen elektrisch (kW) | 65 |
| Vermogen elektrisch (pk) | 88 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
Milieu
| Emissieklasse | 6 |
|---|---|
| Energielabel | A |
| Actieradius | 51 km |
| Actieradius elektrisch | 51 km |
| Elektriciteitsverbruik gemiddeld | 15,0 kWh/100km |
| CO2 uitstoot | 49,0 g/km |
Alle opties
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- R-Design exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur zwart
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie premium
- Harman Kardon
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Lederen/stof bekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurwiel verwarmd
- Virtual cockpit
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoekdetectie met correctie
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Lane assist
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbaar glazen panoramisch schuif-/kanteldak met elektrisch bedienbaar zonnescherm
- Polestar 20" 5-Y Spaaks gesmeden Diamond Cut / Black gepolijste velgen met 245/35 R20 banden
- Rijstrooksensor met correctie
- Vervolgbotsing preventie
- Black Stone solid
- Bluetooth
- Dab
- Electrisch bedienbare bestuurdersstoel
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- extra getint glas achter
- Extra getint glas achterportieren en bagageruimte
- Grafisch Head-up Display voor weergave van de ingestelde snelheid van de adaptieve cruise control, verkeersbordenherkenning en navigatie aanwijzingen
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieur voorverwarming/(koeling)
- Kruisend verkeer detectie
- Lederlook bekleed dashboard
- lendesteun(en) verstelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
Extra Eigenschappen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bots herkenning systeem
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- electronic climate control
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- Lederen/stof bekleding
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- R-Design exterieur
- Rijstrooksensor met correctie
- Vervolgbotsing preventie
- Elektrisch bedienbaar glazen panoramisch schuif-/kanteldak met elektrisch bedienbaar zonnescherm
- Polestar 20" 5-Y Spaaks gesmeden Diamond Cut / Black gepolijste velgen met 245/35 R20 banden
Bereken je leaseprijs
Deze Volvo V60 T8 Polestar Engineered is het perfecte samenspel van sportiviteit, comfort en innovatie. Afkomstig van Nederlandse levering (NL-auto) en rijk uitgerust, biedt deze V60 alles wat u zoekt in een premium, sportieve stationwagen.
De 2.0 T8 Plug-in Hybrid aandrijflijn met achterwielaandrijving levert indrukwekkende prestaties, verfijnd door Polestar Engineered voor extra dynamiek en precisie. Tegelijkertijd geniet u van efficiëntie en comfort, ideaal voor zowel dagelijks gebruik als lange ritten.
Het interieur straalt luxe uit met hoogwaardige materialen en is voorzien van een panoramadak dat zorgt voor een licht en ruimtelijk gevoel. Parkeren en manoeuvreren gaat moeiteloos dankzij de 360° camera, terwijl het Harman & Kardon audiosysteem elke rit voorziet van kristalhelder geluid.
Een sportieve en luxueuze Volvo met een onderscheidend karakter en complete uitrusting. Klaar voor de volgende eigenaar die comfort, prestaties en design weet te waarderen.
Interesse? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of een proefrit!
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Rijklaar zonder verrassingen. Gewoon transparant.
Basis-pakket
€ 250
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- Wasbeurt exterieur
- Interieur stofzuigen
- Controle reservoirs + olie
- Brandstoftank: kwart gevuld
Extra-pakket
€ 500
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wassen
- Interieur stofzuigen
- 3 maanden garantie op het draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak
Exclusive-pakket
€ 1.000
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 6 maanden volledige garantie
XL-pakket
€ 1.350
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 12 maanden BOVAG garantie
Let op: bij hoge kilometerstanden of exclusieve auto’s kunnen de prijzen afwijken.





























