Porsche Cayenne Coupé 3.0 E-Hybrid
Over deze auto
| Kenteken | X-361-XV |
|---|---|
| Toevoeging | , Panoramadak, Bijrijdersdisplay, Trekhaak, Sport Design, Origineel NL |
| Carrosserie | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 29.804 km |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW / marge | Marge |
| Basiskleur | Grijs |
| Bouwjaar | 2024 |
| Datum deel 1 | 22 februari 2024 |
| Accutype | Lithium-ion |
| Accu laadvermogen | 11,0 kW |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Stekkeraansluiting | Type 2 |
| APK | 22 februari 2028 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Bekleding | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Motorrijtuigen belasting | € 495 - € 541 / per kwartaal |
Technisch
| Aantal versnellingen | 8 |
|---|---|
| Massa | 2.430 kg |
| Max trekgewicht | 3.500 kg |
| Cilinder aantal | 6 |
| Cilinder inhoud | 2.995 cm³ |
| Vermogen motor (kW) | 346 |
| Vermogen motor (pk) | 470 |
| Vermogen brandstof (kW) | 224 |
| Vermogen brandstof (pk) | 305 |
| Vermogen elektrisch (kW) | 130 |
| Vermogen elektrisch (pk) | 177 |
| Topsnelheid | 254 km/u |
Milieu
| Gemiddeld verbruik | 1,5 liter/100km |
|---|---|
| Emissieklasse | 6 |
| Energielabel | A |
| Actieradius elektrisch | 74 km |
| Elektriciteitsverbruik gemiddeld | 25,4 kWh/100km |
| CO2 uitstoot | 36,0 g/km |
Alle opties
Exterieur
- Achterruitverwarming
- Adaptief demping systeem
- Afdekhoes
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakspoiler
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 22"
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Uitlaatsierstuk
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- BOSE
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Achterstoelen verwarmd
- Airco separaat achter
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoelen achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Lederen versnellingspook
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Virtual cockpit
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Lane assist
- Verkeersbord detectie
Overige
- 4-zone automatische airconditioning
- 20 inch AeroDesign wielen
- 22-inch 911 Turbo Design wiel met wielkastverbreders in exterieurkleur
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Gedeeltelijk lederen interieur in zwart, stoelen in glad leder zwart
- Lederen interieur in standaardkleur, glad afgewerkt leder Zwart
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 22"
- Matrix led koplampen
- Matrix LED koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrookwisselhulp
- Stoelverwarming
- Stoelverwarming voor
- 10,9 inch bijrijdersdisplay
- Aanhanger assistent
- Adaptieve luchtvering met niveauregeling en hoogteverstelling inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM)
- Afdaal assistent
- Airbags achter
- Bluetooth
- BOSE Surround-Sound-System
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfortstoelen achter 2+1
- comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen
- Connected services
- Dab
- diffuser
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch uitklapbare trekhaak
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Head-up display
- Interieurvoorverwarming
- interieur voorverwarming/(koeling)
- launch control
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- multimedia scherm middel
- multimedia scherm passagier
- Oplaadmogelijkheid
- ParkAssistent voor en achter inclusief achteruitrijcamera
- Privacybeglazing
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- Sfeerverlichting
- smartphone integratie
- Sound Package Plus
- Sport Chrono Pakket
- Sporteindpijpen zwart
- Sportstoelen voor (8-voudig, electrisch)
- stopwatch
- stopwatch
- Stuurbekrachtiging Plus
- stuur multifunctioneel
- Vaste bagageruimteafdekking
- Veersysteem actief
- Verwarmbare voorruit
- Zijairbags voorin
Extra Eigenschappen
- Achterstoelen verwarmd
- airco automatisch
- Airco separaat achter
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- Dodehoek detector
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 22"
- Matrix led koplampen
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- Voorstoelen verwarmd
- 20 inch AeroDesign wielen
- 22-inch 911 Turbo Design wiel met wielkastverbreders in exterieurkleur
- 4-zone automatische airconditioning
- Gedeeltelijk lederen interieur in zwart, stoelen in glad leder zwart
- Lederen interieur in standaardkleur, glad afgewerkt leder Zwart
- Matrix LED koplampen
- Rijstrookwisselhulp
- Stoelverwarming
- Stoelverwarming voor
Bereken je leaseprijs
Stap in een SUV die adrenaline, luxe en innovatie ademt. De Porsche Cayenne Coupé 3.0 E-Hybrid uit 2024 geeft je het beste van twee werelden: elektrische kracht en brute Porsche-dynamiek. Het panoramadak opent de hemel boven je, het Bose-audiosysteem vult de cabine met kristalhelder geluid. De trekhaak voegt avontuurlijke veelzijdigheid toe, klaar voor roadtrips, weekendjes weg of alles ertussenin.
Deze Cayenne is geen SUV, het is een statement. Zien, horen, voelen – dit is rijden zoals het bedoeld is. Klaar om de weg te veroveren
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Rijklaar zonder verrassingen. Gewoon transparant.
Basis-pakket
€ 250
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- Wasbeurt exterieur
- Interieur stofzuigen
- Controle reservoirs + olie
- Brandstoftank: kwart gevuld
Extra-pakket
€ 500
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wassen
- Interieur stofzuigen
- 3 maanden garantie op het draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak
Exclusive-pakket
€ 1.000
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 6 maanden volledige garantie
XL-pakket
€ 1.350
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 12 maanden BOVAG garantie
Let op: bij hoge kilometerstanden of exclusieve auto’s kunnen de prijzen afwijken.


































