Over deze auto
| Kenteken | X-282-LS |
|---|---|
| Toevoeging | , Panoramadak, Adap. cruise, Trekhaak, Bang&Olufsen, |
| Carrosserie | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 89.515 km |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW / marge | BTW |
| Basiskleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bouwjaar | 2022 |
| Datum deel 1 | 16 november 2022 |
| Plugin hybride | Ja |
| Accutype | Lithium-ion |
| Accu laadvermogen | 7,4 kW |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Stekkeraansluiting | Type 2 |
| APK | 16 november 2026 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Basis interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Motorrijtuigen belasting | € 495 - € 541 / per kwartaal |
Technisch
| Aantal versnellingen | 8 |
|---|---|
| Massa | 2.360 kg |
| Max trekgewicht | 3.500 kg |
| Cilinder aantal | 6 |
| Cilinder inhoud | 2.995 cm³ |
| Vermogen motor (kW) | 340 |
| Vermogen motor (pk) | 462 |
| Vermogen brandstof (kW) | 250 |
| Vermogen brandstof (pk) | 340 |
| Vermogen elektrisch (kW) | 100 |
| Vermogen elektrisch (pk) | 136 |
| Topsnelheid | 240 km/u |
Milieu
| Gemiddeld verbruik | 3,2 liter/100km |
|---|---|
| Emissieklasse | 6 |
| Actieradius elektrisch | 47 km |
| Elektriciteitsverbruik gemiddeld | 21,7 kWh/100km |
| CO2 uitstoot | 50,0 g/km |
Alle opties
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- laser LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 22"
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Keyless entry
- Kleur zwart
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak wegklapbaar
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Bang & Olufsen
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
Interieur
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank verstelbaar
- Adaptive cruise control
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbon interieur afwerking
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen interieurdelen
- Regensensor
- Schakelfilppers
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Virtual cockpit
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Lane assist
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Audi active lane assist incl file assistent
- Automatische airconditioning met vier zones
- Bekleding leder "Valcona" met geruit patroon
- Bots herkenning systeem
- electronic climate control
- HD Matrix LED-koplampen
- HD Matrix LED-koplampen met Audi laserlicht
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Matrix led koplampen
- Panoramadak
- S Line exterieur
- Stoelen, vóór en achter verwarmbaar
- Velgen, gegoten lichtmetaal "5-V-spaak-ster"-design, antracietzwart glanzend, glansgedraaid
- Achterbank plus
- Audi connect key
- Audi smartphone interface
- Bang & Olufsen Premium soundsystem met 3D sound vóór
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar met geheugenfunctie
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Decorinleg, aluminium spectrum
- Digitale radio ontvangst
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Interieurvoorverwarming
- Lederpakket onder
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering
- Middenarmsteun vóór, comfort
- Multifunctioneel lederen sportstuurwiel met schakelpaddels, verwarmbaar
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeerassistent
- Parkeerhulp vóór en achter
- Privacy glas
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Scheidingsnet
- smartphone entry
- smartphone integratie
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar met geheugen voor bestuurdersstoel
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Trekhaak, elektrisch uitklapbaar
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
Extra Eigenschappen
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- Bots herkenning systeem
- electronic climate control
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- kunstlederen/microvezel bekleding
- laser LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 22"
- Luxe lederen bekleding
- Matrix led koplampen
- Navigatiesysteem full map
- S Line exterieur
- Voorstoelen verwarmd
- Audi active lane assist incl file assistent
- Automatische airconditioning met vier zones
- Bekleding leder "Valcona" met geruit patroon
- HD Matrix LED-koplampen
- HD Matrix LED-koplampen met Audi laserlicht
- Panoramadak
- Stoelen, vóór en achter verwarmbaar
- Velgen, gegoten lichtmetaal "5-V-spaak-ster"-design, antracietzwart glanzend, glansgedraaid
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Rijklaar zonder verrassingen. Gewoon transparant.
Basis-pakket
€ 250
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- Wasbeurt exterieur
- Interieur stofzuigen
- Controle reservoirs + olie
- Brandstoftank: kwart gevuld
Extra-pakket
€ 500
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wassen
- Interieur stofzuigen
- 3 maanden garantie op het draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak
Exclusive-pakket
€ 1.000
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 6 maanden volledige garantie
XL-pakket
€ 1.350
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 12 maanden BOVAG garantie
Let op: bij hoge kilometerstanden of exclusieve auto’s kunnen de prijzen afwijken.







































