Over deze auto
| Kenteken | HGJ-51-X |
|---|---|
| Toevoeging | , Adap. cruise, Stuur/stoelverwarming, |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 40.962 km |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW / marge | Marge |
| Basiskleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bouwjaar | 2023 |
| Datum deel 1 | 13 december 2023 |
| Accutype | Lithium-ion |
| Accu laadvermogen | 3,6 kW |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Stekkeraansluiting | Type 2 |
| APK | 13 december 2027 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Basis interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Motorrijtuigen belasting | € 333 - € 365 / per kwartaal |
Technisch
| Aantal versnellingen | 8 |
|---|---|
| Massa | 1.800 kg |
| Max trekgewicht | 1.500 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.998 cm³ |
| Vermogen motor (kW) | 215 |
| Vermogen motor (pk) | 292 |
| Vermogen brandstof (kW) | 135 |
| Vermogen brandstof (pk) | 184 |
| Vermogen elektrisch (kW) | 80 |
| Vermogen elektrisch (pk) | 109 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
Milieu
| Gemiddeld verbruik | 1,5 liter/100km |
|---|---|
| Emissieklasse | 6 |
| Energielabel | A |
| Actieradius elektrisch | 52 km |
| Elektriciteitsverbruik gemiddeld | 21,6 kWh/100km |
| CO2 uitstoot | 31,0 g/km |
Alle opties
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Afdekhoes
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Airco separaat achter
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Adaptive cruise control
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Schakelfilppers
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Virtual cockpit
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Lane assist
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- 17 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Reflex Silber
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische 3-zone airconditioning
- Cruise control
- electronic climate control
- LED koplampen met uitgebreide functionaliteit
- Active guard
- Active Guard Plus
- Akoestische voetgangersbescherming
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde. Inclusief elektrisch inklapbare buitenspiegels met parkeerfunctie.
- Bagagevangnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- DAB-Tuner
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank en middenarmsteun (verdeling 40:20:40)
- Driving Assistant
- Elektrisch op afstand volledig te openen en te sluiten achterklep
- Emergency Call
- geluidsimulator
- LED koplampen en LED achterlichten
- Live Cockpit Plus
- M dakdraagsysteem hoogglans Shadow Line
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed
- Multifunctioneel stuurwiel
- Oplaadmogelijkheid
- Park Distance Control (PDC) achter
- Park Distance Control voor/achter (PDC)
- Raamomlijsting BMW Individual hoogglans Shadow Line
- Regen- en lichtsensor
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Servotronic
- sluitbekrachtiging
- Speed Limit Info
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen
Extra Eigenschappen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- electronic climate control
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Navigatiesysteem
- 17 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Reflex Silber
- Automatische 3-zone airconditioning
- Cruise control
- LED koplampen met uitgebreide functionaliteit
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Rijklaar zonder verrassingen. Gewoon transparant.
Basis-pakket
€ 250
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- Wasbeurt exterieur
- Interieur stofzuigen
- Controle reservoirs + olie
- Brandstoftank: kwart gevuld
Extra-pakket
€ 500
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wassen
- Interieur stofzuigen
- 3 maanden garantie op het draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak
Exclusive-pakket
€ 1.000
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 6 maanden volledige garantie
XL-pakket
€ 1.350
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 12 maanden BOVAG garantie
Let op: bij hoge kilometerstanden of exclusieve auto’s kunnen de prijzen afwijken.




























