Mercedes-Benz GLA 250 e AMG Line
Over deze auto
| Kenteken | KJP-83-Z |
|---|---|
| Toevoeging | , Virtual cockpit, Achteruitrijcamera, Stoelverwarming, |
| Carrosserie | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 91.067 km |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW / marge | BTW |
| Basiskleur | Zwart |
| Bouwjaar | 2022 |
| Datum deel 1 | 11 december 2022 |
| Accutype | Lithium-ion |
| Accu laadvermogen | 7,4 kW |
| Accu snellaadvermogen | 24,0 kW |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Stekkeraansluiting | Type 2 |
| Stekkeraansluiting snellader | Combined Charging System |
| Geschikt voor snelladen | Ja |
| APK | 11 december 2026 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Basis interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Motorrijtuigen belasting | € 307 - € 335 / per kwartaal |
Technisch
| Aantal versnellingen | 8 |
|---|---|
| Massa | 1.670 kg |
| Max trekgewicht | 1.800 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.332 cm³ |
| Vermogen motor (kW) | 160 |
| Vermogen motor (pk) | 218 |
| Vermogen brandstof (kW) | 118 |
| Vermogen brandstof (pk) | 160 |
| Vermogen elektrisch (kW) | 75 |
| Vermogen elektrisch (pk) | 102 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
Milieu
| Gemiddeld verbruik | 1,3 liter/100km |
|---|---|
| Emissieklasse | 6 |
| Energielabel | A |
| Actieradius elektrisch | 56 km |
| Elektriciteitsverbruik gemiddeld | 17,4 kWh/100km |
| CO2 uitstoot | 31,0 g/km |
Alle opties
Exterieur
- AMG-styling
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verlaagde carrosserie
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Schakelfilppers
- Sportstuur
- Virtual cockpit
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Actieve remassistent
- Actieve spoorassistent
- AMG Line
- Automatische airconditioning THERMOTRONIC met twee zones
- electronic climate control
- Lederlook ARTICO/microvezel MICROCUT zwart
- MULTIBEAM LED koplampen
- Navigatiesysteem met harde schijf
- Rijstrooksensor met correctie
- Snelheidsregelaar Tempomat
- Verwarmde zetels vooraan
- Achterbankleuning 40/20/40 neerklapbaar
- Actieve parkeerassistent PARKTRONIC
- Akoestische signalisatie voor voetgangers
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bandendruk-controlesysteem
- Bestuurderdisplay met 10,25" LCD-display
- Bestuurderdisplay met 10,25" LCD-display met een resolutie van 1.920 x 760 pixels
- Bluetooth
- Buitenspiegels inklapbaar elektrisch
- Comfortonderstel met verlaagd chassis
- Comfortzetels
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services
- Connected services
- Dab
- Digitale radio (DAB)
- Dynamic select
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Keyless-go
- Keyless Go
- lendesteun(en) verstelbaar
- MBUX uitgebreide functies
- MULTIBEAM LED-koplampen en LED-achterlichten
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Ruitenwissers met regensensor
- schakelpaddles
- Spiegel-pakket: linksbuiten en binnen automatisch dimmend, buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Spiegelpakket met elektrisch inklapbare buitenspiegels
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- Variabele stuuroverbrenging
- Variable stuurbekrachtiging
- Viervoudig verstelbare lendensteun voor zetels vooraan
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Warmtewerend, donkergetint glas
- WiFi
Extra Eigenschappen
- AMG-styling
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- electronic climate control
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rijstrooksensor met correctie
- Voorstoelen verwarmd
- AMG Line
- Actieve remassistent
- Actieve spoorassistent
- Automatische airconditioning THERMOTRONIC met twee zones
- Lederlook ARTICO/microvezel MICROCUT zwart
- MULTIBEAM LED koplampen
- Navigatiesysteem met harde schijf
- Snelheidsregelaar Tempomat
- Verwarmde zetels vooraan
Bereken je leaseprijs
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Rijklaar zonder verrassingen. Gewoon transparant.
Basis-pakket
€ 250
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- Wasbeurt exterieur
- Interieur stofzuigen
- Controle reservoirs + olie
- Brandstoftank: kwart gevuld
Extra-pakket
€ 500
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wassen
- Interieur stofzuigen
- 3 maanden garantie op het draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak
Exclusive-pakket
€ 1.000
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 6 maanden volledige garantie
XL-pakket
€ 1.350
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 12 maanden BOVAG garantie
Let op: bij hoge kilometerstanden of exclusieve auto’s kunnen de prijzen afwijken.






















